-------------------------------------------------- --------------------------------------------------------- My title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / استخدامی شرکت های دانش بنیان / پنج شغل پرطرفدار آینده چیست؟

پنج شغل پرطرفدار آینده چیست؟

پنج شغل پرطرفدار آینده چیست؟

شغل
با گسترش زندگی دیجیتالی، خطر و احتمال سرقت اطلاعات و شکسته شدن حریم شخصی افراد نیز افزایش پیدا کرده است. به همین خاطر افرادی که دارای توانایی و دانش لازم در زمینه ارتقای امنیت در حوزه آی تی و حفظ حریم امن شرکت ها، کسب و کارها و حتی افراد باشند، از شانس بیشتری برای یافتن شغل مناسب و پردرآمد برخوردار خواهند بود.

۱ متخصصان گردآوري اطلاعات شخصي به صورت ديجيتال:


اين مشاوران نقاط آسيب‌پذير یا در واقع حفره های امنيت شخصي را شناسایی و راه های پرکردن آن ها را آموزش می دهند.

۲ متخصصان گردآوري اطلاعات شخصي به صورت ديجيتال:


این افراد می توانند مجموعه‌اي از اپليکيشن‌ها، نرم‌افزارها و سخت‌افزارها را بکارگیرند و در مدیریت و استفاده از آن ها به اشخاص حقیقی و حقوقی سرویس دهند.

۳ روانشناسان متخصص حوزه زندگی در عصر ارتباطات:


تا به حال خیلی شنیده ایم که زندگی در دوران دیجیتال و استفاده از ابزارهای ارتباطاتی مانند گوشی های تلفن همراه هوشمند و تبلت ها و… در کنار فوائد و لذت هایی که دارد، عوارض روحی و روانی زیادی هم به دنبال می آورد. همین عوارض و بیماری های ناشی از آنها، گروهی از مشاوران و روانشناس ها را بوجود آورده که مشخصا بر روی مدیریت این آسیب ها و رفع آن ها کار می کنند.

۴ مشاوران نوآوری و خلاقیت:


فشرده تر شدن رقابت در بازارهای مختلف و دشواری کسب سود، بسیاری از کمپانی ها و سرمایه گذاران بزرگ دنیا را بر آن داشته است تا هزینه های فراوانی صرف نوآوری در تولید محصولات و خدمات کنند. به همین خاطر در آینده نه چندان دور حضور يک مشاور نوآوري در هر مجموعه‌اي الزامي خواهد بود.

۵ معماران استارتاپ ها:


نوآوری ها و خلاقیت ها تنها به تولید محصولات جدید و خدمات جذاب خلاصه نمی شود، ساماندهی خلاقانه ساختار سازمانی و بازتعریف روند کار در کمپانی ها نیز از جمله مواردی است که صاحبان کسب و کار در آینده بیشتر به آن توجه خواهند کرد. این کارشناسان در واقع سلسله مراتب و روندهای کاری را در شرکت‌ها و سازمان ها به گونه ای تعریف می کنند که زمینه برای نوآوری و ابداعات فراهم شود.

سونامی بیکاری در جهان تا دو سال آینده

درباره ی salman varmaghani

همچنین ببینید

استخدام های زیست شناسی و شیمی روز۱۱ شهریور ماه/ ریسرچ لب

استخدام های زیست شناسی و شیمی روز۱۱ شهریور ماه/ ریسرچ لب استخدام آزمایشگاه استخدام مسئول …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.