-------------------------------------------------- --------------------------------------------------------- My title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / پژوهش / ویدیو آموزش جستجوی ISI بودن یک مجله با استفاده از گوگل

ویدیو آموزش جستجوی ISI بودن یک مجله با استفاده از گوگل

ویدیو آموزش جستجوی ISI بودن یک مجله با استفاده از گوگل

ISI, تامسون رویتز , مجلات ISI
شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که بخواهید بدانید مجله‌ای که قصد چاپ مقاله خود را در آن دارید جزو مجلات ISI هست یا خیر. برای این کار راه‌های مختلفی وجود دارد اما یکی از قابل اعتمادترین و در عین حال ساده‌ترین راه‌ها استفاده از موتور جستجوی گوگل است. در اینجا ویدیو آموزش جستجوی ISI بودن یک مجله با استفاده از گوگل را برای شما قرار داده‌ایم اما قبل از مشاهده این ویدیو توصیه می‌شود به نکات زیر توجه کنید.

نکات مهم قبل از جستجوی ISI بودن یک مجله

۱- موسسه ISI همان تامسون رویترز (thomson reuters) است. در واقع شرکت تامسون رویترز موسسه ISI را خریده است و بنابراین لیست مجلات ISI همان لیست مجلات تامسون رویترز است (اطلاعات بیشتر در این زمینه)

۲- آدرس رسمی موسسه تامسون رویتز thomsonreuters.com می‌باشد.( شرکت چندملیتی رسانه‌های گروهی است، که در سال ۲۰۱۰ از سوی اینتربرند، به‌عنوان با ارزش‌ترین برند در کشور کانادا شناخته شد)
شرکت تامسون رویترز در سال ۲۰۰۸ در پی خریداری شرکت بریتانیایی رویترز گروپ توسط تامسون کورپوریشن راه‌اندازی شد و در حال حاضر شرکت وودبریج کمپانی که متعلق به خانواده تامسون می‌باشد، با در اختیار داشتن ۵۳٪ درصد از سهام تامسون رویترز، مالک اصلی آن به‌شمار می‌آید)

۳- اگر نام هر مجله‌ای در سایت موسسه تامسون رویترز به هر نحوی مشاهده شود این مجله جزو مجلات ISI یا همان مجلات تامسون رویترز است.

۴- برای استفاده از موتور جستجوی گوگل در پیدا کردن نام یک مجله در بین مجلات ISI باید نام دقیق مجله و یا ISSN آن را داشته باشید.

مشاهده ویدیو آموزش جستجوی ISI بودن یک مجله با استفاده از گوگل

منبع


۵ گام مهم جهت طراحی مقاله

گروه پژوهشگران برتر

درباره ی salman varmaghani

همچنین ببینید

پایگاه زیستی

چگونه یک رزومه حرفه‌ای بنویسیم؟

اگر به دنبال شغل هستید و می‌خواهید در شرکتی معتبر استخدام شوید، اولین اقدامی که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.