-------------------------------------------------- --------------------------------------------------------- My title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / آموزش / چگونه می توان هزینه چاپ مقالهisi را کاهش دهیم ؟
کاهش هزینه مقاله

چگونه می توان هزینه چاپ مقالهisi را کاهش دهیم ؟

چگونه می توان هزینه چاپ مقالهisi را کاهش داد؟

چاپ مقاله, مقاله ISI, چاپ فوری , چاپ تضمینی ,پذیرش مقالات
چاپ مقاله, مقاله ISI, چاپ فوری , چاپ تضمینی ,پذیرش مقالات

بدون شک تألیف و گردآوری یک مقاله از همان آغاز هزینه های بسیاری را برای تهیه کنندگان به ارمغان دارد! درست است که در برابر ارزش علمی مقاله isi ناچیز است اما نمی توان از آن ها چشم پوشی کرد.
خوشبختانه راه های زیادی برای کاهش هزینه نوشتن یک مقالهisi با کیفیت وجود دارد که در اینجا به بررسی کاهش هزینه مقاله در مرحله چاپ و پذیرش می پردازیم.

یکی از راه های کاهش هزینه چاپ مقاله در برخی مجلات گزینه Waive است. Waive به معنای درخواست تخفیف برای پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات معتبر می باشد.
نویسندگان می بایست نامه ای را به این مضمون به مجله ارسال، و با ذکر دلایل خود برای تخفیف، از مجله در خواست Waive کنند. حتی گاهی می توان درخواست Full Waive نیز مطرح کرد.

راه دیگر قراردادی است که WHO با انجمن نشریات علوم پزشکی منعقد کرده است. هدف از انعقاد این قراداد ایجاد تسهیلاتی برای محققین جهان سوم جهت چاپ نتایج پژوهش های انجام شده در این کشورها بوده است.
به این ترتیب نشریات علوم پزشکی به نویسندگان جهان سوم از طریق این قرارداد در قالب Solitary grunt تخفیف هایی اعطا می نماید. اما متاسفانه یا خوشبختانه در طبقه بندی سازمان بهداشت جهانی ایران جزء کشورهای جهان سوم قرار نگرفته است.

سایتی جهت جستجوی مجلات جعلی

——————————
نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد به طور کامل

در این مقاله نحوه نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد به طور کامل شرح داده شده است . پروپوزال همان طرح تحقیق می باشد که در حدود ۶ تا ۱۵ صفحه می باشد.

______________

درصورتی که تمایل دارید مطالب بعدی مرتبط با این موضوع و دیگر مطالب مفید و مورد نیاز محققین و پژوهشگران را دریافت کنید، در خبرنامه سایت که در حاشیه همین صفحه است و یا در این لینک ثبت نام کنید

درباره ی salman varmaghani

همچنین ببینید

مقاله ISI / ساده ترین راه برای تشخیص ISI بودن مجله

ساده ترین راه برای تشخیص ISI بودن مجله همانگونه که در تاریخچه موسسه تامسون رویترز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.