-------------------------------------------------- --------------------------------------------------------- My title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / آموزش / بهترین سایت در زمینه نرم افزارهای ژنتیک

بهترین سایت در زمینه نرم افزارهای ژنتیک

بهترین سایت در زمینه نرم افزارهای ژنتیک

برای تعداد زیادی از زمینه های “OMIC” که در چند سال گذشته توسعه یافته اند، و با توجه به رشد روز افزون منابع آنلاین که برای کمک به تجزیه و تحلیل داده OMIC به وجود آمده است، پایگاه داده ابزار OMIC راه اندازی شده که این منابع مختلف را با هم در یک مکان جمع آوری کرده.

نرم افزارهای ژنتیک , ژنوم متابولومیک,

نرم افزارهای ژنتیک , ژنوم متابولومیک

نرم افزارهای ژنتیک , ژنوم متابولومیک

مجموعه کاملا چشمگیر-بیش از ۱۰،۰۰۰ لینک وب سایت که به خوبی فهرست شده است. کاربران می توانند به راحتی به فهرست کاربرد OMIC (به عنوان مثال، تعیین توالی و یا bioimaging) و یا با تجزیه و تحلیل عملکرد (به عنوان مثال، ویرایش و یا ژنوم متابولومیک) آن دسترسی داشته باشد. برای هر یک از ابزار، تصویری از صفحه وب سایت ابزار به همراه یک توضیح مختصر و لینک وب سایت ابزار در این پایگاه داده قرار داده شده است.

با بیش از ۱۱۱۶۴ عدد نرم افزار پیشرفته

http://omictools.com/

نرم افزار UGENE

درباره ی salman varmaghani

همچنین ببینید

نوشتن رزومه

نوشتن حرفه ای رزومه و اصولی که باید در نوشتن رزومه رعایت کنید

نوشتن رزومه و اصولی که باید در نوشتن رزومه رعایت کنید نوشتن رزومه، تاثیرگذار کار دشواری نیست اما باید برخی اصول و قوائد را برای داشتن یک رزومه تاثیر گذار و قوی رعایت کنید. در نظر گرفتن نکات کلیدی زیر در نگارش و تهیه رزومه، موجب جلب نظر کارفرمایان و شرکت های مورد نظر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.