-------------------------------------------------- --------------------------------------------------------- My title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / اخبار / میزان جذب نیرو توسط وزارت بهداشت مشخص شد

میزان جذب نیرو توسط وزارت بهداشت مشخص شد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به کمبود نیرو در وزارت بهداشت از برنامه استخدام ۱۶ هزار نفر در وزارت بهداشت و درمان خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سید علی صدرالسادات بعدازظهر امروز در حاشیه سفر به خراسان شمالی به خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس موافقت معاونت برنامه‌ریزی رئیس‌جمهور ۱۶ هزار نفر نیرو جذب این وزارتخانه خواهند شد.
وی ادامه داد: البته نیازهای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به نیروهای جدید بیشتر از این بوده اما درنهایت با این میزان جذب موافقت شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: از مجموع ۱۶ هزارنفری که جذب این وزارتخانه خواهند شده بخشی قابل‌توجهی نیز برای تامین نیازهای بخش درمان‌ در بیمارستان‌ها جذب خواهند شد.
صدرالسادات افزود: افتتاح پنج هزار تخت بیمارستانی نیز از برنامه‌های امسال وزارت بهداشت است.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تبیین کرد: با افتتاح این طرح‌ها بخشی از نیازهای وزارتخانه به فضای درممانی برطرف خواهد شد.
وی متذکر شد: چندین طرح درمانی نیز در استان خراسان شمالی در دست اجرا بوده که با افتتاح آن کمبودهای استان در این بخش کاهش خواهد یافت.
به گزارش فارس، معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌منظور روند اجرای طرح‌های بیمارستانی،بخش‌های تخصصی و کلینیک‌ها به استان سفرکرده است.
بر اساس برنامه قرار است تا به‌زودی طرح‌های عمرانی بهداشت و درمان با حضور وزیر بهداشت در خراسان شمالی به بهره‌برداری برسد.

منبع : خبرگزاری دانشجو

درباره ی salman varmaghani

همچنین ببینید

لطفا دانشگاهها را تعطیل کنید

لطفا دانشگاهها را تعطیل کنید در همه دنیا به جز سومالی، بخش هایی از سودان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.