-------------------------------------------------- --------------------------------------------------------- My title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / اخبار / میزان جذب نیرو توسط وزارت بهداشت مشخص شد

میزان جذب نیرو توسط وزارت بهداشت مشخص شد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به کمبود نیرو در وزارت بهداشت از برنامه استخدام ۱۶ هزار نفر در وزارت بهداشت و درمان خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سید علی صدرالسادات بعدازظهر امروز در حاشیه سفر به خراسان شمالی به خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس موافقت معاونت برنامه‌ریزی رئیس‌جمهور ۱۶ هزار نفر نیرو جذب این وزارتخانه خواهند شد.
وی ادامه داد: البته نیازهای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به نیروهای جدید بیشتر از این بوده اما درنهایت با این میزان جذب موافقت شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: از مجموع ۱۶ هزارنفری که جذب این وزارتخانه خواهند شده بخشی قابل‌توجهی نیز برای تامین نیازهای بخش درمان‌ در بیمارستان‌ها جذب خواهند شد.
صدرالسادات افزود: افتتاح پنج هزار تخت بیمارستانی نیز از برنامه‌های امسال وزارت بهداشت است.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تبیین کرد: با افتتاح این طرح‌ها بخشی از نیازهای وزارتخانه به فضای درممانی برطرف خواهد شد.
وی متذکر شد: چندین طرح درمانی نیز در استان خراسان شمالی در دست اجرا بوده که با افتتاح آن کمبودهای استان در این بخش کاهش خواهد یافت.
به گزارش فارس، معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌منظور روند اجرای طرح‌های بیمارستانی،بخش‌های تخصصی و کلینیک‌ها به استان سفرکرده است.
بر اساس برنامه قرار است تا به‌زودی طرح‌های عمرانی بهداشت و درمان با حضور وزیر بهداشت در خراسان شمالی به بهره‌برداری برسد.

منبع : خبرگزاری دانشجو

درباره ی salman varmaghani

همچنین ببینید

استفاده از نانوربات‌ها برای از بین بردن تومور در موش‌ها

پژوهشگران، از نانوربات‌ها برای درمان برخی از انواع سرطان در موش‌ها استفاه کردند. به نقل از انگجت، روش‌های کنونی مبارزه با تومورهای بدخیم، به شدت محدود هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.