-------------------------------------------------- --------------------------------------------------------- My title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / software / دانلود Evernote v6.10.3.6921 – نرم افزار یادداشت برداری ابری

دانلود Evernote v6.10.3.6921 – نرم افزار یادداشت برداری ابری

نرم‌افزار Evernote یکی از کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای دانشجویی

نرم‌افزار Evernote یکی از واجب‌ترین نرم‌افزارهای پایان‌نامه نویسی برای دانشجویان مقطع دکتری است که کارکرد ساده‌ای دارد و خریدن آن به هر قیمتی که داشته باشد می‌ارزد؛ اما در کمال تعجب، نرم‌افزار Evernote کاملاً رایگان است.

Evernote از آن دسته نرم‌افزارهای پایان‌نامه نویسی است که قادر است یک پایگاه داده از اطلاعات موردنیاز شما ایجاد نماید و هر زمان که به داده‌های خود نیاز داشتید، با یک جستجوی ساده آن‌ها را برایتان بازیابی نماید.

دومین ویژگی عالی نرم‌افزار Evernote توانایی این نرم‌افزار برای ذخیره نوشته‌های صفحات اینترنتی، ذخیره تصاویر، فایل‌های PDF و … است.

evernot

Evernote می تواند به یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای شما تبدیل شود که می توانید از آن به عنوان برنامه ای برای یادداشت کردن خاطرات یا نکات مختلف استفاده کنید. این نرم افزار محیطی را برای شما فراهم نموده است تا به راحتی قادر به وارد نمودن، سازماندهی و جستجو و بازیابی انواع یادداشت ها، مطالب چکیده مانند گزیده ای از صفحات وب، اسناد و ایمیل، کلمه عبور، پیام های تلفن و … باشید. ویژگی منحصر بفرد Evernote که باعث شده تا از دیگر نرم افزارهای این گروه متمایز شود، امکان وارد نمودن متن و یا نوشتن توضیح برای یک عکس خاص و سپس جستجوی عکس بر اساس متن نوشته شده است. شما قادر خاهید بود تا متن یادداشت شده را در فرمت های مختلفی ذخیره کنید و مجموعه ای بی پایان از کاغذهای مجازی برای خود داشته باشید. به عنوان مثال شما می توانید توسط این نرم افزار از محصولاتی که در فروشگاه ها است عکس بگیرید و اطلاعات آن ها را در کنارشان ذخیره نمایید و یا از شرکت کنندگان در یک کنفرانس عکس با برچسب نام آن ها داشته باشید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Evernote:

– نوشتن متن و مرتبط کردن (پیوند دادن) آن به یک منبع خاص مثل جدول، متن بلند، عکس و …
– پشتیبانی از فرمت های مختلف از نوع متنی، صفحات وب، ایمیل، یادداشت های دست نویس، تصاویر، قسمتی از یک سند، و گزارش های ویژه دیجیتالی
– متد های مختلف برای جستجو بین یادداشت ها
– امکان گروه بندی یادداشت ها
– پشتیبانی از drag & drop
– تشخیص نوشته های دست نویس
– و …

دانلود

دانشجویان از چه نرم افزارهایی برای پایان نامه نویسی استفاده می‌کنند

ثبت سفارش ترجمه تخصصی زیست شناسی

درباره ی salman varmaghani

همچنین ببینید

پایگاه زیستی

نرم‌افزار Dropbox –نرم‌افزاری حیاتی برای جلوگیری از هدر رفتن ماه‌ها فعالیت برروی پایان‌نامه‌نویسی!

نرم‌افزار Dropbox –نرم‌افزاری حیاتی برای جلوگیری از هدر رفتن ماه‌ها فعالیت برروی پایان‌نامه‌نویسی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.