-------------------------------------------------- --------------------------------------------------------- My title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / software / پکیج خود آموز نرم افزار SAS

پکیج خود آموز نرم افزار SAS

نرم‌افزار SAS نرم‌افزاری می‌باشد که راهنمای کاربر آن بسیار جامع بوده و به زبان ساده بیان شده است
نرم‌افزار SAS نرم‌افزاری می‌باشد که راهنمای کاربر آن بسیار جامع بوده و به زبان ساده بیان شده است. از این رو خود فراگیری آن به سادگی امکان پذیر است. راهنمای کاربر آن علاوه بر توضیح شیوه‌های برنامه نویسی برای تجزیه و تحلیل‌های آماری، در مورد فرمول‌ها و چگونگی انجام محاسبات آماری نیز شرح می‌‌دهد. از این رو راهنمای کاربر آن می‌تواند به عنوان یک مرجع علمی برای مباحث آماری نیز مورد استفاده قرار بگیرد. علاقمندان می‌توانند عبارت‌های SAS USER’S GUIDE،SAS STAT PROCEDURES و غیره را در موتورهای جستجوگری همچون GOOGLE جستجو نمایند. هنگام تایپ این عبارت، در یک پنجره کوچک کشویی در زیر فضای مستطیل شکل، لیست انواع راهنمای کاربر مانند SAS USER’S GUIDE BASICS، SAS USER’S GUIDE 9.1 (عدد ۱/۹ نشان دهنده شماره نسخه است)، SAS BUSINESS INTELLIGENCE USER GUIDE و غیره ظاهر می‌شود که از اینترنت به صورت رایگان قابل دانلود می‌باشند.

این پکیچ شامل آموزش کامل نرم افزار sas به همراه تمرین های مختلف می باشد .

پس از پرداخت هزینه فایل پکیچ را دانلود فرمائید

درباره ی salman varmaghani

همچنین ببینید

نرم افزار UGENE

نرم افزار UGENE UGENE یکی از جامع ترین نرم افزارهای بیوانفورماتیک برای آنالیز داده های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.