-------------------------------------------------- --------------------------------------------------------- My title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / اخبار / جذب۱۱هزار عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد تا پایان خرداد +فیلم

جذب۱۱هزار عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد تا پایان خرداد +فیلم

رییس دانشگاه آزاد از جذب چند هزار نفری هیات علمی در این دانشگاه وارائه ۷۰۰محصول تجاری سازی شده خبر داد .


میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان گفت:محصولات ناشی از پژوهش در دانشگاه آزاد حدود ۷۰۰محصول عرضه شده که مورد تجازی سازی قرار گرفته است و تعداد شرکت های دانش بنیانی که در دانشگاه آزاد قرار گرفته اند در حال حاضر ۷۲۰ شرکت و مراکز رشد نیز شامل ۸۵ مرکز هستند که در سراسر کشور مستقر شدند.

وی افزود:شرکت های دانش بنیان در دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از وام های ارزان قیمت بهره‌مند شوند و در این راستا تولیدات خوبی را در زمینه تبدیل علم به ثروت داشته باشند.

میرزاده ادامه داد: درسامانه ساها حدود ۷۶۰۰ آزمایشگاه و ۳۴۰۰ کارگاه در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد که پشتیبان اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان در دانشگاه آزاد اسلامی است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد:طرح ساها تنها مختص به دانشجویان دانشگاه آزاد نیست بلکه تمامی پژوهشگران از اقصی نقاط کشور می توانند از این سامانه استفاده کنند،و افراد می توانند با توجه به تعرفه هایی که در سایت درج شده است ،خدمات مورد نیاز را سفارش دهند و پاسخ خود را ظرف کوتاه ترین زمان دریافت کنند.

میرزاده اظهار کرد:دانشگاه آزاد برنامه ای را در نظر گرفته است که ۲۰هزار نفر هیات علمی که دارای مدرک دکتری هستند جذب کند و خوشبختانه ۱۱هزار نفر تا خرداد سال جاری انجام خواهد شد و بقیه افراد در سال های آتی جذب خواهند شد در نتیجه جذب هیات علمی در کنار طرح ساها و توسعه شهرک های شفا و مراکز رشد باعث پیشرفت اقتصاد دانش بنیان خواهد شد.

وی در پایان بیان داشت:در حال حاضر ما حدود ۴۰۰شعبه در سراسر کشور داریم که شامل یک میلیون و ۳۲۰ هزار دانشجو می باشد که حدود ۳۷درصد دانشجویان کل کشور را شامل می شوند هم چنین بیش از ۷۰ هزار هیات علمی به عنوان گنجینه بزرگ علمی در دانشگاه آزاد با ما همکاری می کنند که نیمی از آنها اساتید تمام وقت و بقیه جز استادان دولتی هستند که در این دانشگاه تدریس می کنند.

منبع

درباره ی salman varmaghani

همچنین ببینید

استفاده از نانوربات‌ها برای از بین بردن تومور در موش‌ها

پژوهشگران، از نانوربات‌ها برای درمان برخی از انواع سرطان در موش‌ها استفاه کردند. به نقل از انگجت، روش‌های کنونی مبارزه با تومورهای بدخیم، به شدت محدود هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.