page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / اخبار / تخصیص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تسهیلات دانشجویان دکتری

تخصیص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تسهیلات دانشجویان دکتری

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از تخصیص حداکثر ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار با کمک بانک‌ها برای تسهیلات دانشجویان دکتری خبر داد.

ذوالفقار یزدان مهر رییس صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در حال حاضر با چند بانک مانند رفاه، سرمایه، قرض الحسنه مهر ایران، توسعه تعاون و کارآفرین امید در حال مذاکره هستیم تا با یک هم افزایی پولی را که برای وام دانشجویان دکتری ارائه می دهیم، به عنوان سود بانکی یا آورده صندوق حساب کرده و بخشی دیگر را آنها تخصیص دهند واز این طریق بتوانیم حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات دهیم.

null
وی با بیان اینکه صندوق رفاه دانشجویان حدود ۳۰ میلیارد تومان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی حدود ۲۰ میلیارد تومان وام برای دانشجویان دکتری اختصاص داده است، افزود: این وام فقط برای دانشجویان دولتی روزانه است که به آنها ماهانه بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزارتومان وام ارائه می شود.

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تاکید کرد: بعد از فارغ التحصیلی این وام را با یک تنفس یک ساله یا ۹ ماهه از دریافت می کنیم.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، وحیداحمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم هم پیش ازاین اعلام کرده بود که مبلغ این وام برای دانشجویان دکتری با پروژه های عادی، ماهانه ۵۰۰ هزار تومان و برای دانشجویان با طرح و پروژه کاربردی ۶۰۰ هزار تومان ماهانه بوده که تصمیم گیری ها بر این شد در سال جاری افزایش وام حداکثر تا ۳۰ درصد باشد و به تمام دانشجویان هم تعلق گیرد.

درباره ی salman varmaghani

همچنین ببینید

استفاده از نانوربات‌ها برای از بین بردن تومور در موش‌ها

پژوهشگران، از نانوربات‌ها برای درمان برخی از انواع سرطان در موش‌ها استفاه کردند. به نقل از انگجت، روش‌های کنونی مبارزه با تومورهای بدخیم، به شدت محدود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

بزرگترین فروشگاه مجازی پژوهشی کشور رد کردن