خانه / اخبار / ایجاد 150 هزار فرصت شغلی امسال در کشور

ایجاد 150 هزار فرصت شغلی امسال در کشور

ربیعی:
ایجاد 150 هزار فرصت شغلی امسال در کشور
وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی گفت: در سال 95، 150 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد می شود.

ایجاد 150 هزار فرصت شغلی امسال درکشوربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، علی ربیعی امروزدر جشن خودکفایی 4 هزار و 302 خانوار کمیته امداد در اهواز گفت : 150 هزار فرصت شغلی امسال در کشور ایجاد می شود که سهم استان خوزستان از این میزان 10 هزار فرصت شغلی می باشد .

وی با بیان اینکه این فرصت های شغلی برای مشاغل بنگاههای کوچک و زودبازده است افزود: بخشی از تسهیلات لازم برای ایجاد این فرصت ها از محل وام های تکلیفی بانک ها (سهمیه کمیته امداد ) و بخشی دیگر از محل اعتبارات وزارت کار، رفاه و امور اجتماعی تامین می شود.

وزیرکار، رفاه و امور اجتماعی گفت: وام های ایجاد اشتغال از سقف 5 تا 100 میلیون تومان پرداخت می شود و افراد خارج از نهادهای حکومتی می توانند با مراجعه به مراکز کاریابی ، صندوق توسعه کارآفرینی امید را با قید تخصص ثبت نام کنند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان نیز در این مراسم گفت: 71 درصد از اعتبارات ابلاغی بانک ها سهمیه کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال گذشته جذب شد.

آقای خباز خوب افزود: پارسال 17 هزار و 471 نفر آموزش های اداره کل فنی و حرفه ای استان را گذرانده اند.

همچنین در جشن خودکفایی 4 هزار و 302 خانوار کمیته امداد از تعدادی از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان که از کارآفرینان موفق بودند تجلیل شد.

منبع

درباره ی salman varmaghani

همچنین ببینید

استفاده از نانوربات‌ها برای از بین بردن تومور در موش‌ها

پژوهشگران، از نانوربات‌ها برای درمان برخی از انواع سرطان در موش‌ها استفاه کردند. به نقل از انگجت، روش‌های کنونی مبارزه با تومورهای بدخیم، به شدت محدود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *