page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / اخبار / ایجاد ۱۵۰ هزار فرصت شغلی امسال در کشور

ایجاد ۱۵۰ هزار فرصت شغلی امسال در کشور

ربیعی:
ایجاد ۱۵۰ هزار فرصت شغلی امسال در کشور
وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی گفت: در سال ۹۵، ۱۵۰ هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد می شود.

ایجاد ۱۵۰ هزار فرصت شغلی امسال درکشوربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، علی ربیعی امروزدر جشن خودکفایی ۴ هزار و ۳۰۲ خانوار کمیته امداد در اهواز گفت : ۱۵۰ هزار فرصت شغلی امسال در کشور ایجاد می شود که سهم استان خوزستان از این میزان ۱۰ هزار فرصت شغلی می باشد .

وی با بیان اینکه این فرصت های شغلی برای مشاغل بنگاههای کوچک و زودبازده است افزود: بخشی از تسهیلات لازم برای ایجاد این فرصت ها از محل وام های تکلیفی بانک ها (سهمیه کمیته امداد ) و بخشی دیگر از محل اعتبارات وزارت کار، رفاه و امور اجتماعی تامین می شود.

وزیرکار، رفاه و امور اجتماعی گفت: وام های ایجاد اشتغال از سقف ۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان پرداخت می شود و افراد خارج از نهادهای حکومتی می توانند با مراجعه به مراکز کاریابی ، صندوق توسعه کارآفرینی امید را با قید تخصص ثبت نام کنند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان نیز در این مراسم گفت: ۷۱ درصد از اعتبارات ابلاغی بانک ها سهمیه کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال گذشته جذب شد.

آقای خباز خوب افزود: پارسال ۱۷ هزار و ۴۷۱ نفر آموزش های اداره کل فنی و حرفه ای استان را گذرانده اند.

همچنین در جشن خودکفایی ۴ هزار و ۳۰۲ خانوار کمیته امداد از تعدادی از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان که از کارآفرینان موفق بودند تجلیل شد.

منبع

درباره ی salman varmaghani

همچنین ببینید

استفاده از نانوربات‌ها برای از بین بردن تومور در موش‌ها

پژوهشگران، از نانوربات‌ها برای درمان برخی از انواع سرطان در موش‌ها استفاه کردند. به نقل از انگجت، روش‌های کنونی مبارزه با تومورهای بدخیم، به شدت محدود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

بزرگترین فروشگاه مجازی پژوهشی کشور رد کردن