-------------------------------------------------- --------------------------------------------------------- My title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / اخبار / اعلام نتایج رتبه‌ بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بر اساس شاخص h-Index در هفته دوم April سال ۲۰۱۶ میلادی

اعلام نتایج رتبه‌ بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بر اساس شاخص h-Index در هفته دوم April سال ۲۰۱۶ میلادی

رئیس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی نتایج رتبه‌بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را بر اساس شاخص h-Index در هفته دوم April سال ۲۰۱۶ میلادی اعلام کرد.

null

دکتر پیام کبیری رئیس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فنآوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در جدیدترین گزارش آن مرکز، نتایج رتبه‌ بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بر اساس شاخصh-Index را اعلام نمود.

دکتر کبیری در ادامه اظهار داشتند این گزارش مربوط به هفته دوم آپریل۲۰۱۶ میلادی بوده و توسط گروه علم سنجی این مرکز از پایگاه استنادی اسکوپوس تهیه و استخراج شده و شامل شاخص‌های علم سنجی محاسبه شده زیر برای هر یک از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است:

شاخص h-Index

تعداد کل مقالات

تعداد کل استنادات

میانگین استناد به ازای هر مقاله

تعداد استنادات بدون احتساب خوداستنادی

میانگین استناد به ازای هر مقاله بدون احتساب خوداستنادی

شاخص h-Index بدون احتساب خوداستنادی

لازم به ذکر است که تعداد دانشگاهها و موسسات آموزشی مورد بررسی از ۴۳ مورد در گزارش قبلی مربوط به هفته دوم اکتبر ۲۰۱۵ به تعداد ۶۵ دانشگاه در هفته دوم آپریل ۲۰۱۶ افزایش یافته است . بر اساس نتایج این بررسی، دانشگاه های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی، اصفهان و شیراز از نظر شاخصH-Index به ترتیب در رتبه های اول تا چهارم قرار گرفتند. این گزارش هر شش ماه یک‌ بار روزآمد و منتشر می‌شود.

نتایج رتبه‌ بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بر اساس شاخص H-Index در هفته دوم April سال ۲۰۱۶ میلادی

درباره ی salman varmaghani

همچنین ببینید

استفاده از نانوربات‌ها برای از بین بردن تومور در موش‌ها

پژوهشگران، از نانوربات‌ها برای درمان برخی از انواع سرطان در موش‌ها استفاه کردند. به نقل از انگجت، روش‌های کنونی مبارزه با تومورهای بدخیم، به شدت محدود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.