-------------------------------------------------- --------------------------------------------------------- My title page contents Your SEO optimized title page contents
خانه / پژوهش / آنالیز آمار برای زیست شناسان

آنالیز آمار برای زیست شناسان

آمار برای زیست شناسان

آمار , زیست شناسان
آمار , زیست شناسان

پس از هر مطالعه علمی داده های تحقیق می بایست توسط روش های آماری مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند. به علت پیچیدگی روش ها و فرمول های آماری، امروزه نرم افزارهای محاسبه آماری جایگاه خاصی در علم زیست شناسی یافته اند..
امروزه دیگر شکی نیست که یکی از پایه های مهم تحقیقات زیست شناسی بر روی علم آمار استوار است، گرچه در بسیاری از موارد استفاده از این ابزار مهم پس از انجام آزمایشات صورت می گیرد که در خیلی از موارد بسیار دیر است. چندی است که گروه نشریات nature بخشی را به نام آمار برای زیست شناسان راه اندازی کرده است که این بخش دارای مقالات مختلف به همراه بحث و گفت گوهای متنوع در مورد مسائل و مشکلات مرتبط به آمار زیستی می باشد. به عنوان مثال اهمیت p-value ، تکرار پذیری و تکرار ناپذیری ، تاثیر حجم نمونه بر آزمایش و غیره می باشد.

آمار , زیست شناسان

به وسیله آدرس زیر می توانید به این پایگاه اینترنتی دسترسی داشته باشید:

/http://www.nature.com/collections/qghhqm

آنالیز واریانس یک طرفه در spss + فیلم

درباره ی salman varmaghani

همچنین ببینید

استخدام های آزمایشگاه ، زیست شناسی و شیمی روز۱۲ شهریور ماه/ ریسرچ لب

استخدام های آزمایشگاه ، زیست شناسی و شیمی روز۱۲ شهریور ماه/ ریسرچ لب استخدام آزمایشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.